در حال بارگزاری

مرجع تخصصی موکاپ

بیش از ۵۵۰۰ فایل سایت yellowimages.com

سبد خرید خالیست

پرسش های متداول

چرا باید هزینه دانلود لینک مستقیم پرداخت کنیم؟
“خلاق – creatsy” یک دانلود سنتر می‌باشد و هزینه دریافت شده از بابت دسترسی به فایل‌ها با لینک مستقیم و سرعت بالا و تامین هزینه‌ سرورهای دانلود است و ربطی به نوع و محتوای فایل‌ها ندارد. برخی سایت‌ها از طریق تبلیغات بنری، پاپ آپ و بازکردن بدون اجازه صفحات آزاردهنده و گاهی بدافزارها، اقدام به تامین هزینه‌های خود می‌نمایند ولی سیاست “خلاق – creatsy” ارائه محیطی تمیز، سریع، سبک و بدون اینگونه تبلیغات است، از این رو برای تامین هزینه‌ سرورها اقدام به فروش تک فایل و اشتراک ویژه برای کاربرانی که تمایل به دریافت فایل‌ها با سرعت بالا دارند، نموده است. برای استفاده از امکان خرید و تمدید اشتراک ویژه و دسترسی به فایل‌ها بدون وقفه و با سرعت بالا نیاز است که در این سیستم ثبت‌نام کنید.

فرق فایل‌های انحصاری با بقیه منابع چیست؟
این فایل‌ها مستقیما توسط “خلاق – creatsy” از سایت منبع خریداری شده‌اند و برای اولین بار بصورت فایل فروشی به قیمت ریالی ارائه می‌شوند و تا کنون در سایت‌های دیگر دانلودی بصورت عمومی برای دانلود قرار داده نشده‌اند. به دلیل هزینه دلاری بالای پرداخت شده برای این فایل‌ها، دانلود آنها تنها از طریق پرداخت فوری که برای این فایل‌ها درنظر گرفته شده است.

چطور همه فایل‌ها را بدون وقفه و با حداکثر سرعت دانلود کنم؟
کافی است با پرداخت از طریق درگاه بانکی دانلودهای شما بدون وقفه و با حداکثر سرعت صورت خواهد پذیرفت.

چطور برنامه‌های مدیریت دانلود را تنظیم کنم؟
اکثر این برنامه‌ها امکان تشخیص خودکار فایل دانلودی را دارند و اگر اکستنشن‌های مرورگر آنها به درستی بر روی مرورگر شما نصب شده باشد دانلود بصورت خودکار از طریق این برنامه‌ها آغاز خواهد شد.

فایل هایی با فرمت 7z را چگونه دانلود کنم؟
برای دانلود این قبیل فایل‌ها نیاز است که روی دکمه دانلود راست کلیک کرده و گزینه Save as… را انتخاب کنید.

اگر محتوای فایل‌ها پشتیبانی نمی‌شوند، پس دریافت هزینه برای چیست؟
همانطور که در شرایط و قوانین ارائه خدمات ذکر شده است، “خلاق – creatsy” یک دانلود سنتر بوده و هیچ فایلی از طریق این سایت تولید، د‌کد، نال و بفروش نمی‌رسد. هزینه دریافت شده از بابت دسترسی به دانلود سنتر و لینک مستقیم و تامین هزینه‌های سرورهای دانلود است و ربطی به محتوای فایل‌ها ندارد. (مطالعه شرایط و قوانین ارائه خدمات)

آیا فایل‌ها به لحاظ امنیتی و نبود ویروس و … بررسی شده‌اند؟
خیر. متاسفانه به علت فراوانی و تعدد فایل‌ها امکان تست تک تک آن‌ها را از لحاظ امنیتی نداریم و مسئولیت استفاده از آن نیز بر عهده کاربر می‌باشد. حتما فایل‌ها را قبل از استفاده ویروس‌یابی نمایید.
من ایرانی هستم اما فایل مرا بدون اجازه در سایت خود قرار داده‌اید. تعهد “خلاق – creatsy” عدم قرار دادن تولیدات ایرانیان عزیز می‌باشد. بدلیل حجم مطالب قرار گرفته ممکن است فرصت بررسی منبع اصلی فایل مقدور نباشد. در صورتیکه چنین موردی مشاهده کردید صمیمانه پوزش می‌طلبیم و مطمئن باشید که این امر بصورت سهوی بوده. با اطلاع‌رسانی شما فایل در اسرع وقت حذف شده و هیچگاه در دسترس قرار نخواهد گرفت.

چطور فایلی را در سایت جستجو کنم؟
برای نتیجه بهتر در جستجوی مطالب و منابع در سایت پیشنهاد می‌کنیم از جستجوی استفاده کنید. بدین شکل نتیجه‌ی به دست آمده دقیق‌تر بوده و سریع‌تر به مطالب مورد نظر خود خواهید رسید.همچنین هر مطلب دارای برچسب‌های مرتبط با خود می‌باشد که در انتهای هر مطلب قرار گرفته‌اند. شما می‌توانید با کلیک روی این برچسب‌ها به کلیه مطالب مشابه آن دسترسی پیدا کنید.

پاسخ سوال خود را پیدا نکردید؟ از طریق فرم تماس اقدام به ارسال آن نمایید تا پاسخ داده شود.

دلیل بازگشت وجه

تخفیف‌‌های شگفت‌انگیز در ایمیل شما
با ثبت ایمیل خود در سایت خلاق از دانلود آخر هفته‌ها و تخفیف‌های ویژه جدید با خبر شوید.