در حال بارگزاری

مرجع تخصصی موکاپ

بیش از ۵۵۰۰ فایل سایت yellowimages.com

سبد خرید خالیست

توافقنامه مجوز استاندارد

از 22 نوامبر سال 2020 قابل اجرا است

این توافقنامه مجوز (“توافقنامه مجوز“) شامل شرایط و ضوابط مهم قانونی در مورد آن­چه که دارنده پروانه می­تواند و یا نمی­تواند هنگام خرید و دانلود محتوای دیجیتالِ (شامل هر مدل سه بعدی، فایل کامپیوتری چند لایه در فرمتPSD یا TIFF، فونت­ها، عکس­ها، ویدیو، صدا، اشیای متحرک، یا هر نوع کالا یا خدمات دیگری که Creatsy.ir ارائه می­دهد)، (“دارایی مجاز“) متعلق به نویسنده، از طریق پلت­فرم­های آنلاین ( از جمله ، اما نه محدود به، فایل های پیش نمایش و همه پلت­فرم­ها و فروشگاه­های دیگر) که تحت مالکیت Creatsy.ir  و وابسته آن (در مجموع “Creatsy.ir”) است و توسط آن­ها اداره می­شود انجام دهد. با تکمیل خرید دارایی دارای مجوز، دانلود دارایی دارای مجوز یا استفاده از دارایی دارای مجوز، دارنده پروانه تایید می­کند و می­پذیرد که کل قرارداد مجوز را خوانده و با شرایط موجود در آن موافقت می­کند.

Creatsy.ir دو نوع توافقنامه مجوز را ارائه می­دهد: استاندارد و پیشرفته. این دو نوع توافقنامه­های مجوز از نظر آن­چه دارنده پروانه می­تواند و نمی­تواند با دارایی دارای مجوز انجام دهد متفاوت هستند. تا زمانی که دارنده پروانه به طور صریح مجوز پیشرفته را انتخاب نکند، این توافقنامه مجوز استفاده شما از دارایی دارای مجوز را کنترل می­کند. صرف نظر از این­که دارایی دارای مجوز می­تواند بدون هیچ هزینه­ای در اختیار دارنده پروانه قرار گیرد، این توافقنامه مجوز در مورد این دارایی دارای مجوز نیز اعمال خواهد شد.

با توجه به شرایط و ضوابط این توافقنامه مجوز، به دارنده پروانه، مجوز جهانی، غیرقابل انتقال، غیر انحصاری، جهت استفاده از دارایی دارای مجوز همان­طور که در این­جا شرح داده شده است، تعلق می­گیرد.

 1. طرفین توافقنامه مجوز؛ تعداد کاربران

1.1 این توافقنامه مجوز توافقی است بین:

 1. A. “دارنده پروانه” که شخص حقیقی یا شخص حقوقی است و در طول خرید به عنوان “دارنده پروانه” مشخص شده و دارایی دارای مجوز را خریداری می­کند. و
 2. B. فروشنده (“نویسنده”) که به عنوان مالک دارایی دارای مجوز، دارایی­های دارای مجوز را از طریق بستر ir به شخص دارای پروانه می­دهد.

اگر از طرف کارفرمایان، دارایی دارای مجوز را خریداری می­کنید، فقط کارفرمای شما برای اهداف این توافقنامه مجوز، “دارنده پروانه” است و به همین ترتیب با توجه به شرایط این توافقنامه مجوز، فقط کارفرمای شما به عنوان دارنده پروانه می­تواند از دارایی داری مجوز استفاده کند. در چنین شرایطی، شما وانمود می­کنید و ضمانت می­کنید که Creatsy.ir  و نویسنده دارای اختیارات قانونی کامل برای الزام کارفرمای خود به عنوان دارنده پروانه، با توجه به شرایط این توافقنامه مجوز هستند.

2.1 این یک مجوز برای استفاده غیر تجاری یا تجاری محدود است (همان­طور که در زیر تعریف شده است)، و ممکن است دارایی دارای مجوز فقط در یک پروژه واحد (همان­طور که در این­جا تعریف شده است) توسط یک شخص حقیقی یا حقوقی که در هنگام خرید مشخص شده چه کسی دارای مجوز است قابل استفاده و دسترسی باشد (همان­طور که در این توافقنامه مجوز مجاز است).س

3.1 در این صورت چندین نفر با هم کار می­کنند تا از یک دارایی دارای مجوز استفاده کنند، پس خرید دارایی دارای مجوز باید از طریق یکی از حساب­های چند کاربره Creatsy.ir در مدل­های اشتراک تیم و سازمانی انجام شود. در چنین رویدادی، دارنده پروانه، صاحب حسابی خواهد بود که چنین مدل اشتراکی را خریداری کرده است. برای جلوگیری از هرگونه تردید، با همه کاربران به عنوان دارنده پروانه برای اهداف این توافقنامه مجوز رفتار نخواهد شد. در صورت نیاز به اطلاعات بیش­تر در مورد حساب­های چند کاربره، لطفا به support@creatsy.ir مراجعه کنید.

4.1 برای اهداف این توافقنامه مجوز، یک “پروژه” متشکل از یک یا چند فعالیت در نظر گرفته می­شود که برای دستیابی به یک هدف یا هدف خاص برنامه­ریزی و طراحی شده­اند و از نظر مشتری، الزامات، دامنه کار، تصاویر کلیدی متصل شاملِ اما نه محدود به، مفهوم طراحی، مواد تبلیغاتی و کمپین بازاریابی هستند. Creatsy.ir برای تعیین این­که آیا استفاده از دارایی دارای مجوز توسط دارنده پروانه در یک پروژه واحد استفاده می­شود یا نه، آزادی عمل و اختیار مطلق خود را حفظ می­کند. درصورتی که Creatsy.ir تشخیص دهد که دارنده پروانه از دارایی دارای مجوز در بیش از یک پروژه استفاده کرده است، دارنده پروانه مجبور به خرید مجوز اضافی خواهد شد.

 1. مدیریت دارایی داری مجوز

دارنده پروانه فقط مجاز به آپلود دارایی دارای مجوز در (i) یک سرور شخصی تحت مالکیت و تحت کنترل مجوز؛ (ii) یک سرویس ذخیره­سازی خصوصی ابر، برنامه طراحی مبتنی بر ابر یا حساب مدیر دارایی دیجیتال که به طور فعال توسط مجوز کنترل می­شود؛ (iii) سرور یا نرم افزار مبتنی بر ابر متعلق به تجارت با دسترسی محدود است، در هر مورد فقط برای استفاده دارنده پروانه از دارایی دارای مجوز، همان­طور که در این­جا مجاز است، می­باشد.

 1. این توافقنامه مجوز، استفاده غیر تجاری و تجاری محدود فقط از دارایی دارای مجوز را مجاز می­داند

این توافقنامه مجوز فقط “استفاده غیر تجاری” و “استفاده تجاری محدود” از دارایی دارای مجوز را مجاز می­داند، همان­طور که در این­جا تعریف شده و به طور صریح در بخش 4 (موارد مجاز استفاده و محدودیت­های مقدار / برداشت) مشخص شده است. “استفاده کامل تجاری”، همان­طور که در این­جا تعریف شده است، در این توافقنامه مجوز به صراحت ممنوع است. اگر قصد استفاده از دارایی دارای مجوز برای استفاده کامل تجاری را دارید، باید مجوز پیشرفته را خریداری کنید.

1.3 “استفاده تجاری” هرگونه استفاده از دارایی دارای مجوز است که: (i) شامل مبادله پول یا سود دیگری باشد، (ii) تجارت (در صورتی که “تجارت” به معنای یک شرکت انحصاری، شرکت یا مشارکت یا سایر موارد مشابه یا نهاد غیرشرکتی باشد)، محصول یک کسب و کار، یا خدمات یک تجارت را ارتقا دهد یا (iii) در مواردی سود مالی یا سایر ملاحظات یا به طور مستقیم یا غیرمستقیم از استفاده دارنده پروانه از دارایی داری مجوز، جستجو یا نتیجه می­شود. اگر هر یک از معیارهای (i) ، (ii) و (iii) در مورد دارایی دارای مجوز رعایت شود، استفاده از دارایی دارای مجوز “تجاری” تلقی می­شود.

1.1.3 استفاده کامل تجاری – هرگونه استفاده تجاری از دارایی دارای مجوز در یک پروژه با ارزش بیش از $10000 USD.

2.1.3 استفاده تجاری محدود – هرگونه استفاده تجاری از هر دارایی دارای مجوز در یک پروژه به ارزش $10000 USD یا کم­تر.

2.3 استفاده غیرتجاری – استفاده از دارایی دارای مجوز برای اهداف شخصی یا هر فعالیتی که به منظور کسب سود یا شکل دیگری از ماموریت انجام نشده باشد.

3.3 هر دارایی دارای مجوز که در پلت­فرم به عنوان ” Editorial Use Only” علامت گذاری شده است نیز به عنوان یک استفاده غیر تجاری شناخته می شود و نیاز به رضایت شخص ثالث دارد.

 1. موارد مجاز و محدودیت­های مقدار / برداشت

منظور از “استفاده نهایی” از دارایی دارای مجوز، استفاده از دارایی دارای مجوز فقط به صورت صریحاً مجاز به صورت زیر است:

1.4 محصولات نهایی برای استفاده غیر تجاری یا استفاده محدود تجاری:

 1. A. محصولات فیزیکی: دارنده پروانه فقط ممکن است محصولات نهایی فیزیکی مانند لباس، کارت، دعوت نامه، لیوان، تمبر، پوستر، تابلو و دکوراسیون منزل را ایجاد کند که تحت شرایط غیر تجاری یا استفاده تجاری محدود به همان پروژه محدود می­شوند.
 2. B. بسته­بندی محصول: دارنده پروانه فقط ممکن است محصولات بسته­بندی نهایی فیزیکی یا دیجیتال مانند برچسب­ها، استیکرها یا جعبه­ها را ایجاد کند که تحت شرایط استفاده غیر تجاری یا استفاده تجاری محدود، محدود به همان پروژه هستند.
 3. C. محصولات دیجیتال: دارنده پروانه فقط ممکن است محصول نهایی دیجیتال مانند رابط کاربر گرافیکی، ارائه الکترونیکی یا موارد مشابه دیگر را ایجاد کند که محدود به همان پروژه است و تحت شرایط استفاده غیر تجاری یا تجاری محدود است.
 4. D. انتشارات دیجیتال یا چاپی: دارنده پروانه فقط می­تواند از دارایی دارای مجوز در نشریات دیجیتال یا چاپی مانند کارت­ها، دعوت نامه­ها، آلبوم­های عکس و بریده­های روزنامه، کتاب­های الکترونیکی یا انتشارات الکترونیکی استفاده کند، که محدود به همان پروژه و برای استفاده غیر تجاری یا استفاده تجاری محدود هستند.
 5. E. تبلیغات دیجیتال (پولی یا غیر پولی): دارنده پروانه فقط ممکن است از دارایی دارای مجوز در تبلیغات اینترنتی مانند تبلیغات ارائه شده توسط Google Ads ، Bing Ads ، Facebook Ads یا LinkedIn Ads استفاده کند. استفاده از دارایی دارای مجوز در چنین سناریویی محدود به مقدار خاصی از نمایش دیجیتال نیست.
 6. F. توسعه دیجیتال: دارنده پروانه فقط می­تواند از دارایی دارای مجوز برای توسعه نرم­افزار وب سایت، توسعه برنامه تلفن همراه، توسعه برنامه دسک تاپ و توسعه بازی ویدیویی استفاده کند که تحت شرایط استفاده غیر تجاری و استفاده تجاری محدود، محدود به همان پروژه است. استفاده از دارایی داری مجوز در چنین سناریویی محدود به یک وب سایت، اپلیکیشن یا بازی ویدیویی است.
 7. G. تبلیغات فیزیکی (چاپی، پولی یا غیر پولی) مورد استفاده در بازارهای ملی یا جهانی: دارایی خریداری شده ممکن است برای تبلیغات فیزیکی در بازارهای محلی یا منطقه­ای مورد استفاده قرار گیرد (بازار محلی و منطقه­ای در بخش 2.5 در زیر تعریف شده است).
 8. H. رسانه­های اجتماعی: دارنده پروانه ممکن است از دارایی دارای مجوز در تمام حساب­های تجاری یا شخصی رسانه­های اجتماعی تحت مالکیت و مدیریت شده دارای پروانه برای استفاده تجاری محدود یا استفاده غیر تجاری استفاده کند.
 9. G. Broadcast و Streaming: (الف) Streaming برای استفاده تجاری محدود یا ب) Broadcast برای استفاده تجاری محدود به بیش از 100000 بیننده تجمعی / جمعی یا بیش­تر، از جمله از طریق شبکه، کابل، ماهواره، پرداخت به ازای هر بازدید، ویدئو در صورت تقاضای محتوا شامل تصاویر متحرک یا سمعی و بصری شامل دارایی دارای مجوز، از جمله تبلیغات، ممنوع است.

2.4 برای هر یک از استفاده­های محصول نهایی که در ماده 1.4 که در بالا ذکر شده است، مجوز استاندارد اضافی لازم است.

 1. استفاده­های غیر مجاز (این استفاده­ها ممکن است با مجوز سفارشی در دسترس باشد بنابراین برای اطلاع از این امر باید به Creatsy.ir مراجعه کنید):

1.5 محصولات نهایی:

 اپلیکیشن­های درخواستی(مانند خدمات چاپ بر اساس تقاضا یا ایجاد بر اساس تقاضا): هرگونه استفاده­ای که به غیر از دارنده پروانه، مانند کاربر نهایی، اجازه شخصی­سازی محصول نهایی دیجیتال یا فیزیکی را می­دهد، چه برای استفاده غیر تجاری یا استفاده تجاری محدود کاملاً ممنوع است. این شامل چاپ بر اساس تقاضا است که برای سفارش یا دانلود در اپلیکیشن­های درخواستی ساخته شده است اما محدود نمی­شود.

2.5 تبلیغات

تبلیغات فیزیکی (چاپی، پولی یا غیر پولی) مورد استفاده در بازارهای ملی یا جهانی: مانند بیلبوردها، تابلوها و تبلیغات چاپی برای استفاده تجاری محدود در بازارهای ملی یا جهانی ممنوع است.

منظور از “بازارهای محلی و منطقه­ای” کلیه تبلیغات فیزیکی (چاپی) نمایش داده شده یا توزیع شده در شعاع 200 مایل در مرزهای یک کشور واحد است. “بازارهای ملی” به معنای تمام تبلیغات فیزیکی (چاپی) نمایش داده شده یا توزیع شده بیش از شعاع 200 مایل در یک کشور واحد است. “بازارهای جهانی” به معنای تمام تبلیغات فیزیکی (چاپی) نمایش داده شده یا توزیع شده در بیش از یک کشور است.

3.5 Broadcast و Streaming فیلم و محتوای دیداری و شنیداری

Broadcast و Streaming: (الف) Streaming برای استفاده تجاری محدود یا ب) Broadcast برای استفاده تجاری محدود به بیش از 100000 بیننده تجمعی / جمعی یا بیش­تر، از جمله از طریق شبکه، کابل، ماهواره، پرداخت به ازای هر بازدید، ویدئو در صورت تقاضای محتوا شامل تصاویر متحرک یا سمعی و بصری شامل دارایی دارای مجوز، از جمله تبلیغات، ممنوع است.

4.5 علامت تجاری و کپی رایت

 1. A. علامت تجاری: دارایی دارای مجوز به هیچ وجه به عنوان بخشی از علامت تجاری، برند خدمات، برند طراحی، نام تجاری قابل استفاده نیست. به هیچ وجه این توافقنامه مجوز اجازه استفاده از مجوز را نمی­دهد و دارنده پروانه به هیچ وجه به دنبال، ثبت، محافظت یا اجرای هرگونه علامت تجاری یا حقوق مشابه در دارایی دارای مجوز نیست.
 2. B. کپی رایت: دارنده پروانه ممکن است دارایی دارای مجوز (یا تغییر در آن) را به عنوان اثر کپی رایت خود ادعا نکند. برای جلوگیری از شبهه، دارایی دارای مجوز اصلی باید در هر گونه ثبت کپی رایت رد شود).

5.5 فناوری­های آینده

مجوز به موارد استفاده صریحاً مجاز مندرج در این توافقنامه مجوز، محدود است: فناوری­ها و کاربردهای موجود در آینده صریحاً محفوظ بوده و در محدوده مجوز قرار نمی­گیرند.

 1. موارد اکیداً ممنوع

هیچ چیز در این توافقنامه مجوز هیچ یک از حقوق زیر را که همه آن­ها صریحاً حفظ می­شوند، به مجوز اعطا نمی­کند:

1.6 فروش مجدد یا صدور مجوز دارایی دارای مجوز یا هرگونه تغییر در آن در فرم فایل منبع اکیداً ممنوع است.

2.6 فروش مجدد یا صدور مجوز دارایی دارای مجوز یا هرگونه تغییر در آن به روشی که مستقیماً با دارایی دارای مجوز اصلی رقابت کند، اکیداً ممنوع است (به عنوان مثال، به عنوان دارایی سهام یا template).

3.6 عمومی کردن یا به اشتراک گذاشتن دارایی دارای مجوز به هر روشی که به دیگران امکان دانلود، استخراج یا توزیع مجدد دارایی داری مجوز را به عنوان یک فایل مستقل (به معنای فقط خود فایل محتوا، جدا از پروژه یا استفاده نهایی که صریحاً مجاز است) می­دهد، کاملاً ممنوع است.

4.6 استفاده از دارایی دارای مجوز در هرگونه مطالب پورنوگرافی، کلاهبرداری، غیراخلاقی، متخلف، غیرقانونی، آزار و اذیت، توهین آمیز یا افترا آمیز، که شامل هرگونه استفاده از دارایی دارای مجوز است ولی محدود به آن نمی­شود به شدت ممنوع است که:

 1. A. ممکن است خطر آسیب، از دست دادن، آسیب جسمی یا روحی، پریشانی عاطفی، مرگ، ناتوانی، بدشکلی یا بیماری جسمی یا روحی را برای شما، برای هر شخص دیگری یا هر حیوان ایجاد کند.

B – ممکن است خطر هرگونه ضرر یا خسارت دیگر را برای هر شخص یا دارایی ایجاد کند.

 1. C. با قرار دادن کودکان در معرض محتوای نامناسب، درخواست جزئیات محسوس شخصی یا موارد دیگر، به دنبال آسیب رساندن یا سوء استفاده از آن­ها است.
 2. D. ممکن است یک جرم یا شکنجه را تشکیل دهد یا در آن سهیم باشد.
 3. E. حاوی هرگونه اطلاعات یا محتوایی است که به نظر ما غیرقانونی، مضر، سوء استفاده آمیز، از نظر نژادی یا قومی توهین آمیز، افترا آمیز، نقض کننده، تهاجم به حریم شخصی یا حقوق تبلیغات، آزار و اذیت، تحقیر دیگران (به صورت عمومی یا غیره)، افترا، تهدید، فحاشی، یا به عبارت دیگر ناخوشایند است.
 4. F. شامل هرگونه اطلاعات یا محتوای غیرقانونی است (شامل افشای اطلاعات داخلی تحت قانون اوراق بهادار یا اسرار تجاری طرف دیگر می­شود اما محدود به آن نمی­شود).
 5. G. حاوی هرگونه اطلاعات یا محتوایی است که شما طبق هیچ قانونی یا تحت روابط قراردادی یا امانت داری حق ندارید آن­ها را در دسترس قرار دهید.
 6. H. حاوی هرگونه اطلاعات یا محتوایی است که می دانید صحیح و متداول نیست. یا
 7. I. نژادپرستی، تعصب، نفرت یا صدمات جسمی از هر نوع را، علیه هر گروه یا فرد ترویج می­دهد.

6.5 نمایندگی نادرست نویسندگی و / یا مالکیت دارایی دارای مجوز کاملاً ممنوع است.

6.6 هرگونه استفاده از دارایی دارای مجوز در هر template ای برای فروش یا خدماتی که در آن دارنده پروانه template ایجاد کرده یا توسط شخص ثالثی برای ایجاد template ای برای فروش، درگیر شده است.

6.7 هرگونه استفاده دیگر که صریحاً در بخش 4 (استفاده­های مجاز و محدودیت­های مقدار / برداشت) مجاز نیست، اکیداً ممنوع است.

Creatsy.ir حق كامل و مطلق را برای خود محفوظ می­داند كه در صورت استفاده از دارایی­های دارای مجوز را توسط دارنده پروانه تحت شرایط این توافقنامه مجوز و میزان نقض مجوز موجود در این بخش 6 توسط دارنده پروانه ممنوع است.

 1. استفاده از مشتری، ارائه دهنده خدمات و سایر اشخاص ثالث ممنوع است

استفاده شخص ثالث به شخص ثالث نیاز دارد تا مجوز خود را بدست آورد مگر این­که مجوز سفارشی خریداری شود.

7.1 استفاده شخص ثالث نیاز به مجوز جداگانه دارد: این توافقنامه مجوز، دادن مجوز رسمی را مجاز نمی­داند. برای انتقال حقوق دارایی دارای مجوز، باید از مجوز پیشرفته استفاده شود.

 1. اسناد

8.1 در صورت نیاز به اعتبار: تمام استفاده های سرمقاله نیاز به اعتبار دارد؛ با این حال، اما اگر نخواهید از سرمقاله استفاده کنید، اعتبار تنها در مواردی لازم است که اعتبارات به سایر ارائه­دهندگان مواد دارای مجوز، اعطا شود. اعتبارات، در صورت لزوم، باید قابل خواندن و در مجاورت با دارایی­های دارای مجوز باشند و در صورت لزوم، از لحاظ جایگذاری و برجستگی اعتبارات دیگر، کاملاً مشابه است.

8.2 نحوه تأمین اعتبار: “[نوع محصول دارایی دارای مجوز] کپی رایت [نویسنده] از طریق Creatsy.ir“.

 1. مقررات عمومی مهم حقوقی

9.1 مالکیت معنوی: هر و همه محتوای موجود در creatsy.ir، شامل دارایی دارای مجوز، تحت حمایت از مالکیت معنوی قابل اجرا از کانادا و سایر قوانین بین­المللی کپی رایت و سایر دارایی­های معنوی و معاهدات محافظت می­شود اما محدود به آن­ها نمی­شود. همان­طور که بین دارنده پروانه و نویسنده است، نویسنده، مالکیت منحصر به فرد دارایی دارای مجوز را حفظ می­کند، اما طبق شرایط این توافق نامه مجوز، به دارنده پروانه، مجوز محدود، غیر انحصاری، غیرقابل انتقال و بدون مجوز (مگر در مواردی که در بالا صریحاً مجاز است)، مجوز استفاده از دارایی دارای مجوز، همان­طور که در بالا در مورد شرایط موجود ذکر شده است را اعطا می­کند. کلیه حقوق دیگر، بین دارنده پروانه، نویسنده و Creatsy.ir توسط نویسنده و Creatsy.ir محفوظ است. دارنده پروانه نمی­تواند هیچ گونه مالکیتی را در دارایی دارای مجوز خود یا حق درآمد از یک انجمن جمع آوری را در رابطه با کپی برداری، کپی دیجیتال یا سایر کاربردهای ثانویه دارایی دارای مجوز، ادعا کند. هرگونه اشاره به “خرید” یا “فروش” (یا شرایط مشابه) دارایی دارای مجوز اشاره به خرید این مجوز محدود فقط مطابق با شرایط و ضوابط این ماده دارد و نه به خرید کپی رایت یا کار دارایی دارای مجوز خود. به عنوان یک دارنده پروانه، مالکیت دارنده پروانه بر روی رسانه و / یا دستگاهی که دارایی دارای مجوز در آن ثبت شده است، در صورت وجود، از هر گونه  مالکیت، عنوان یا علاقه­ای به طرح دارایی دارای مجوز متمایز و به آن امتیازی اعطا نمی­کند. این توافقنامه دارنده پروانه، مجوز  هر گونه حقی را به برند تجاری یا سایر حقوق مالکیت معنوی (به غیر از کپی رایت) در دارایی دارای مجوز اعطا نمی­کند.

9.2 خاتمه دادن: Creatsy.ir در صورت نقض هر یک از شرایط این توافقنامه یا هر توافقنامه دیگری با Creatsy.ir، از جمله شرایط استفاده از وب سایت، پلت­فرم و خدمات Creatsy.ir ممکن است این توافقنامه مجوز را هر زمان فسخ کند (نسخه ای از آن را می­توانید در این­جا پیدا کنید: https://creatsy.ir/terms/) که در این صورت دارنده پروانه باید بلافاصله: (i) استفاده از دارایی مجوز را متوقف کند، (ii) هر نسخه را حذف یا نابود کند، و ( iii) در صورت درخواست، کتباً به Creatsy.ir ثابت کند که دارنده پروانه این شرایط را رعایت کرده است. اگر دارنده پروانه از دارایی داری مجوز در یک پلت­فرم رسانه اجتماعی یا وب سایت شخص ثالث دیگری استفاده کند و این پلت­فرم یا وب سایت از دارایی دارای مجوز برای اهداف خود یا روشی که مغایر با این توافقنامه مجوز باشد استفاده کند (یا اعلام کند که قصد استفاده از آن را دارد)، حقوق اعطا شده برای چنین استفاده­ای بلافاصله فسخ می­شود و در این صورت، بنا به درخواست Creatsy.ir، دارنده پروانه اجازه دارد که هرگونه محتوایی را از چنین پلت­فرم یا وب سایتی حذف کند.

9.3 برداشت مطالب: با توجه به اطلاع نویسنده یا Creatsy.ir یا اطلاع دارنده پروانه، مبنی بر این­که دارایی دارای مجوز ممکن است مورد تخلف حق شخص ثالث قرار گیرد، Creatsy.ir ممکن است فوراً و با هزینه شخصی دارنده پروانه: (i) استفاده از دارایی مجاز را متوقف کند، (ii) کپی­ها را حذف یا نابود کند و (iii) اطمینان حاصل کند که مشتریان، توزیع کنندگان و / یا دارندگان پروانه نیز به همین ترتیب عمل می­کنند. Creatsy.ir ممکن است به عنوان تنها تعهد خود، با رعایت سایر شرایط این توافقنامه مجوز یا هر توافقنامه دیگری که ممکن است قابل اجرا باشد ، محتوای جایگزین (به موجب قضاوت منطقی تجاری آن توسط Creatsy.ir تعیین شده است) را در اختیار دارنده پروانه قرار دهد.

9.4 حسابرسی: پس از اطلاع منطقی، دارنده پروانه موافقت می­کند نمونه­هایی از کپی­هایی از پروژه­ها یا موارد استفاده نهایی که حاوی دارایی دارای مجوز هستند را به Creatsy.ir ارائه دهد، از جمله دسترسی رایگان به هر وب سایت یا پلت­فرم با دسترسی مجاز یا پرداخت محدود که در آن دارایی دارای مجوز تولید می­شود را به Creatsy.ir ارائه می­دهد. علاوه بر این، با توجه به اطلاع منطقی، Creatsy.ir می­تواند، بنا به صلاحدید خود، یا از طریق کارمندان خود و یا از طریق شخص ثالث، سوابق دارنده پروانه را که مستقیماً مربوط به این توافقنامه مجوز و استفاده دارنده پروانه از دارایی دارای مجوز است را به منظور تایید انطباق خود با پرداخت و سایر شرایط این توافقنامه مجوز بررسی کند. اگر هرگونه حسابرسی،  پرداختی ناچیز توسط دارنده پروانه به Creatsy.ir به میزان پنج درصد (5٪) یا بیش­تر از مبلغی که دارنده پروانه باید پرداخت می­کرد، را نشان داد، آن­گاه علاوه بر این که مبلغ زیر پرداخت و هر مبلغ دیگری که Creatsy.ir  مستحق آن است (از جمله هزینه­ها و بازپرداخت­های مشاوران حرفه­ای را به طور کامل پرداخت کنید) را باید به آن پرداخت کنید هم­چنین باید موافقت کنید که تمام هزینه­های انجام حسابرسی را به آن­ها پرداخت کنید.

9.5 سلب مسئولیت ضمانت نامه: استفاده دارنده پروانه  از دارایی دارای مجوز، در خطر شخصی دارنده پروانه است. دارایی دارای مجوز بدون هیچ گونه ضمانت از هر نوع، صریح یا ضمنی، بر اساس “همان­طور که هست” و “در دسترس” ارائه می­شود. creatsy.ir و نویسنده بدین­وسیله از هر نوع ضمانت نامه­ای اعم از صریح یا ضمنی، قانونی یا غیر آن، اعم از ضمانت­نامه­های تجارت، عدم تخلف و مناسب برای اهداف خاص، صرف نظر می­کنند. ضمانت نامه هیچ تأثیری بر ضمانت نامه­هایی که نمی­توان تحت قانون قابل اجرا حذف یا محدود شوند ندارد.

9.6 محدودیت در مسئولیت: به هیچ وجه Creatsy.ir، شرکت­های وابسته یا مجوز دهنده­های آن­ها (شامل نویسندگان است اما محدود به آن­ها نیست)، ارائه دهندگان خدمات، کارمندان، نمایندگان، افسران یا مدیران، مسئولیتی در قبال هر نوع خسارت، تحت هیچ نظریه قانونی ناشی از یا در رابطه با این توافقنامه مجوز، شامل استفاده شما یا عدم توانایی استفاده از دارایی دارای مجوز است اما محدود به آن نیست، از جمله خسارات غیرمستقیم، ویژه، حادثه­ای، پیامد یا مجازات، از جمله صدمات شخصی، درد و رنج، پریشانی عاطفی، از دست دادن درآمد، از دست دادن سود، از دست دادن تجارت یا پس انداز پیش بینی شده، از دست دادن منفعت، از بین رفتن سرقفلی، از دست دادن داده­ها، و این که آیا ناشی از جرم (از جمله سهل انگاری)، نقض مالکیت معنوی، نقض قرارداد یا غیر این است، حتی اگر قابل پیش بینی باشد، ندارد. به هیچ وجه مسئولیت Creatsy.ir، شرکت­های وابسته یا مجوز دهنده­های آن­ها (شامل نویسندگان است اما محدود به آن­ها نیست)، ارائه دهندگان خدمات، کارمندان، نمایندگان، افسران یا مدیران در قبال هر نوع خسارتی، تحت هیچ نظریه حقوقی، ناشی از یا در ارتباط با این قرارداد مجوز، شامل استفاده شما یا عدم توانایی استفاده از دارایی دارای مجوز است اما محدود به آن نیست، بسیار کمتر از (i) هزینه­های کلی که صاحب امتیاز برای دارایی دارای مجوز پرداخت کرده است، یا (ii)  100 دلار آمریکا است. موارد گفته شده هیچ مسئولیتی را تحت تأثیر قانون قابل اعمالی یا محدودیت قرار نمی­دهد.

9.7 جبران خسارت: دارنده پروانه، موافقت می­کند از Creatsy.ir، شرکت­های وابسته، مجوزهای آن (از جمله، نویسندگان) و ارائه دهندگان خدمات و افسران، مدیران، کارمندان، پیمانکاران، نمایندگان، مجوزدهندگان، تأمین کنندگان، جانشینان و نمایندگان آن­ها در برابر هرگونه ادعا، بدهی­ها، خسارات، قضاوت­ها، مناقصه­ها، زیان­ها، هزینه­ها، مخارج یا شهریه­ها (شامل حق­الزحمه معقول وکلا اما نه محدود به آن­ها) که ناشی از یا مربوط به دارنده پروانه (یا کسی است که از طرف دارنده پروانه فعالیت می­کند، شامل ارائه دهندگان خدمات است ولی محدود به آن نیست) (i) نقض این توافقنامه مجوز، (ii) استفاده از دارایی دارای مجوز بر خلاف قانون، قوانین و مقررات، یا (iii) استفاده از دارایی دارای مجوز در نقض حقوق شخص ثالث در صورتی که چنین نقضی به دلیل اصلاح دارایی دارای مجوز باشد.

9.8 محدودیت در زمان ارائه ادعا: حداکثر حد مجاز توسط قانون، هر دلیلی برای اقدام یا ادعایی که ممکن است از دارایی دارای مجوز یا مربوط به این توافقنامه مجوز باشد باید در عرض (1) سال پس از نتیجه­گیری در مورد علت اقدام، شروع شود، در غیر این صورت، علت چنین اقدام یا ادعایی به طور دائمی بسته می­شود.

9.9 انتخاب قانون و تالار گفتمان: کلیه موارد مربوط به دارایی دارای مجوز و توافقنامه مجوز و هرگونه اختلاف یا ادعای ناشی از آن یا مربوط به آن (در هر مورد، که شامل اختلافات یا دعاوی غیرقانونی است ولی محدود به آن نیست)، توسط این قانون، اداره و تفسیر می­شود: مطابق با قوانین استان بریتیش کلمبیا و قوانین کانادا که در آن بدون این­که به هر نوع انتخاب یا تعارض قانون یا قاعده­ای (اعم از استان بریتیش کلمبیا یا هر حوزه قضایی دیگر) اثر بگذارد، اعمال می­شود. هرگونه دعوی حقوقی، اقدام یا روندی که ناشی از دارایی دارای مجوز یا این توافقنامه مجوز باشد یا مربوط به آن باشد، منحصراً مطابق با مفاد بند 9.10 تشکیل خواهد شد دارنده پروانه از هرگونه اعتراض در مورد اعمال صلاحیت درمورد دارنده پروانه توسط این دادگاه­ها و برگزاری در این دادگاه­ها تا حداکثر میزان مجاز قانون چشم پوشی می­کند.

9.10 داوری: با توجه به اختلافات مربوط به دارایی دارای مجوز و توافقنامه مجوز و هرگونه اختلاف یا ادعای ناشی از آن یا مربوط به آن (در هر مورد، که شامل اختلافات یا دعاوی غیرقانونی است ولی محدود به آن نیست) (در مجموع “ادعاها” و هر “ادعایی”)، شما موافقت می­کنید که به روش حل اختلاف Creatsy.ir ملزم شوید. این، حل و فصل بیش­تر اختلافات از طریق داوری به جای دادگاه و اقدامات طبقاتی را فراهم می­کند. شما باید اطمینان حاصل کنید که این مفاد را با دقت مطالعه می­کنید زیرا می­تواند بر حقوق شما تأثیر بگذارد. داوری، بی چون و چرا و قابل اجرا است و فقط منوط به بررسی بسیار محدود توسط دادگاه است. این مفاد حل اختلاف پس از خاتمه این توافقنامه مجوز دوام خواهد آورد. قبل از شروع مراحل داوری، مجوز، Creatsy.ir و نویسنده به دنبال حل هرگونه ادعا از طریق مذاکرات از روی حسن نیت برای مدت 30 روز هستند. در صورت حل نشدن ادعا از طریق مذاکره، مجوز، Creatsy.ir یا نویسنده توانایی حل و فصل این ادعا را از طریق داوری بی چون و چرا و قابل اجرا بر اساس قانون داوری تجاری (بریتیش کلمبیا) دارند که توسط یک داور واحد (هر از گاهی اصلاح می­شود). محل داوری در ونکوور، بریتیش کلمبیا انجام می­شود. کلیه هزینه­های اداری و هزینه­های داوری به طور مساوی بین طرفین داوری تقسیم می­شود و هر یک از طرفین صرفاً مسئولیت هزینه مشاوران حقوقی و تخصصی مربوطه را بر عهده خواهند داشت، مگر این­که داور تشخیص دهد که در این صورت یک ادعا غیر اصولی بوده است، طرفی که معلوم شده است که ادعای بیهوده را ارائه داده است در قبال هر و تمام هزینه­های انجام شده توسط طرف­های دیگر مسئول خواهد بود. هیچ حق و اختیاری یا هیچ ادعایی وجود ندارد که بتواند بر اساس اقدام طبقاتی، داوری شود یا از رویه­های اقدام طبقاتی استفاده کند یا هر نوع ادعایی با عنوان نماینده هدفمند ارائه شود. تحت هیچ شرایطی داور نمی­تواند ادعاهای یک یا چند شخص را تلفیق کند یا در غیر این صورت بر هر نوع نماینده یا دادرسی کلاسی ریاست کند. مجوز به صراحت از چنین حقی سلب می­شود، همان­طور که حق تقاضای هیئت منصفه در مورد صلاحیت هرگونه ادعا را دارد.

9.11 چشم پوشی و قابل قبول بودن: هیچ­گونه چشم پوشی توسط Creatsy.ir از هرگونه شرایط و ضوابط مندرج در این توافقنامه مجوز که به منزله چشم پوشی بیش­تر یا مداوم از هر گونه شرایط وضوابط دیگر تلقی می­شود، وجود ندارد و هر گونه عدم موفقیت Creatsy.ir در ادعای حق یا مقررات تحت این توافقنامه مجوز، به منزله چشم پوشی از چنین حقی یا ماده­ای نخواهد بود. اگر هر یک از مفاد این توافقنامه مجوز توسط دادگاه یا دادگاه صلاحیت دار دیگری به هر دلیلی فاقد اعتبار، غیرقانونی یا غیرقابل اجرا باشد، این حکم حذف می­شود یا به حداقل میزان محدود می­شود، به طوری که بقیه مفاد توافقنامه مجوز، از جمله شرایط استفاده، با قدرت و اثر کامل ادامه خواهد یافت.

9.12 قرارداد كامل: این توافقنامه مجوز، همراه با شرایط استفاده Creatsy.ir (“شرایط استفاده”) تنها و به طور انحصاری از یك طرف بین دارنده پروانه و Creatsy.ir است و از طرف دیگر بین نویسنده و با توجه به دارایی دارای مجوز و استفاده از هرگونه خدمات ارائه شده توسط Creatsy.ir و جایگزین کلیه تفاهم­ها، توافقنامه­ها، بازنمایی­ها و ضمانت­های قبلی و معاصر، کتبی و شفاهی، در رابطه با دارایی دارای مجوز می­باشد. این توافقنامه مجوز، هرگونه تناقض مندرج در شرایط استفاده راجع به دارایی دارای مجوز را جایگزین می­کند.

9.13 اعلامیه­ها: کلیه اعلامیه­های مورد نیاز برای ارسال به Creatsy.ir تحت این توافقنامه مجوز باید از طریق ایمیل به support@creatsy.ir ارسال شوند. کلیه اعلانات به دارنده پروانه از طریق ایمیل به آدرس ارائه شده توسط دارنده پروانه در هنگام ایجاد یا خرید حساب ارسال می­شود.

9.14 اصلاحات: Creatsy.ir می­تواند با ارسال نسخه به روز شده در وب سایت Creatsy.ir در هر زمان این توافقنامه مجوز را تغییر دهد. نسخه فعلی توافقنامه مجوز ارسال شده در زمان خرید، در مورد خریدها اعمال می­شود (حتی اگر دارایی دارای مجوز پس از به روزرسانی توافقنامه مجوز دانلود شود). نسخه­های به روز شده توافقنامه مجوز برای خریدهای قبلی با توجه به گذشته اعمال نمی­شود مگر این­که (1) به صاحب امتیاز از گزینه خود برای اعمال شرایط به روز شده در خریدهای قبلی اطلاع داده شود و صریحاً موافقت کند (به عنوان مثال، با کلیک روی “موافقم”) یا (2) چنین اصلاحاتی (i) بر هيچ­گونه حقوق دارنده پروانه تاثير منفي نمي­گذارد و (ii) Creatsy.ir اين تغييرات را به اطلاع دارنده پروانه مي­رساند و اين­كه آن­ها به صورت گذشته اعمال خواهد شد (به عنوان مثال از طريق ايميل به آدرس موجود در فایل).

9.15 تفسیر: در هر قسمت از این توافقنامه مجوز، (i) ” including” (و هر یک از اشکال مشتق شده آن، به عنوان مثال ” includes”) ، “e.g” و ” for example” به معنی ” including but not limited to ” است؛ و (ii) استفاده از اسامی مفرد که در قالب جمع وارد می­شوند و بالعکس است، مگر این­که متن، چیز دیگری را اقتضا کند. این توافقنامه مجوز در برابر طرف تنظیم کننده، تفسیر نخواهد شد.

دلیل بازگشت وجه

تخفیف‌‌های شگفت‌انگیز در ایمیل شما
با ثبت ایمیل خود در سایت خلاق از دانلود آخر هفته‌ها و تخفیف‌های ویژه جدید با خبر شوید.